Діджитал-інструменти | METRO

Для розвитку та просування вашого бізнесу ми пропонуємо вам скористатись діджитал-інструментами, які METRO розробив для своїх професійних клієнтів. Усі програми передбачають доступ до платформи, за допомогою якої ви зможете створити власний сайт всього за декілька хвилин, а також підтримку на всіх етапах користування.

Переведіть свій заклад в Digital та будьте на крок попереду ваших конкурентів.

Ми пропонуємо на вибір дві програми використання діджитал-інструментів:

1. Пакет Starter, який включає базовий набір функцій

  • Безкоштовний вебсайт (розробка сайту для ресторану, кафе, бару чи кав’ярні)
  • Профіль компанії в Google
  • Керування бронюванням через Google.

2. Пакет Professional, який передбачає широкий набір функцій

  • Безкоштовний вебсайт (розробка сайту для ресторану, кафе, бару чи кав’ярні)
  • Профіль компанії в Google
  • Розширені можливості сайту для персоналізації контенту
  • Можливість бронювання столиків онлайн

 

 

Як встановити

Заповність онлайн-форму або відразу зв’яжіться з вашим персональним менеджером, який проконсультує вас щодо всіх питань та деталей. Щойно він отримає вашу згоду на подальшу роботу, ваші контакти будуть передані до діджитал-відділу.

У діджитал-відділі з вами зв’яжуться, щоб обговорити деталі та пояснити, що саме входить у функціонал пакетів. Після цього вони допоможуть вам створити та налаштувати сайт з максимальним функціоналом.

Вартість та оплата

Шановні клієнти, зверніть будь ласка увагу, що з липня 2021 року змінюються умови для програм використання діджитал-інструментів.
Для активацїї пакета Starter буде необхідно оплатили разовий платіж - 1 899 грн.

Для пакета Professional активація — безкоштовна, як і 2 місяці подальшого використання.

Після закінчення тестового періоду вам потрібно зареєструвати на сайті свою кредитну картку та вносити щомісячну плату в розмірі 599 грн.

Ми будемо 100 % компенсовувати вартість оплати в наступному кварталі та нараховувати її у вигляді кодів на знижку відповідного номіналу - 599 грн., якщо за минулий квартал сума покупок в METRO сягатиме 100 000 грн із ПДВ. Надалі ви зможете використовувати коди на знижку на продукти та товари в наших ТЦ.

Приведемо приклад. Із щомісячною платою за пакет Professional на суму в 599 грн, ви платите за квартал (тобто три місяці) 1797 грн. Якщо за цей період ви здійснили покупки в ТЦ METRO на суму в 100 000 грн і отримали статус EXPERT в Програмі Лояльності за результатами кваліфікації до 10-го числа нового кварталу в особистому кабінеті Програми Лояльності, вам будуть нараховані 3 коди на знижку у 599 грн. Тобто коди на загальну суму знижки, що дорівнює сумі платежів за пакет Professional за 3 місяці – 1 797грн.

 

Заповніть онлайн-форму та створіть сайт для свого ресторану, бару чи кафе, що дозволить вашим постійним і потенційним гостям знайти вас у мережі: