Для розвитку та просування вашого бізнесу ми пропонуємо вам скористатись діджитал-інструментами, які METRO розробив для своїх професійних клієнтів. Усі програми передбачають доступ до платформи, за допомогою якої ви зможете створити власний сайт всього за декілька хвилин, а також підтримку на всіх етапах користування.

Переведіть свій заклад в Digital та будьте на крок попереду ваших конкурентів.

Ми пропонуємо на вибір дві програми використання діджитал-інструментів:

1. Пакет Starter, який включає базовий набір функцій

  • Безкоштовний вебсайт

  • Профіль компанії в Google

  • Керування бронюванням через Google.

2. Пакет Professional, який передбачає широкий набір функцій

  • Безкоштовний вебсайт

  • Профіль компанії в Google

  • Розширені можливості сайту для персоналізації контенту

  • Можливість бронювання столиків онлайн

  • СМС-інформування гостей про замовлення та бронювання 

Щоб ви могли оцінити можливості та функціонал запропонованих діджитал-інструментів, ми надаємо 2 місяці безкоштовного використання. Після закінчення пробного періоду ви зможете вибрати — залишитися на пакеті Professional зі щомісячною оплатою у розмірі 599 грн. із ПДВ чи перейти на безкоштовний пакет Starter.

Як встановити 

Якщо ви є професійним клієнтом METRO, для початку вам потрібно заповнити онлайн-форму або відразу зв’язатись із вашим персональним менеджером, який проконсультує вас щодо всіх питань та деталей. Щойно він отримає вашу згоду на подальшу роботу, ваші контакти будуть передані до діджитал-відділу.

У діджитал-відділі з вами зв’яжуться, щоб обговорити деталі та пояснити, що саме входить у функціонал пакетів. Після цього вони допоможуть вам створити та налаштувати сайт з максимальним функціоналом . Надалі з вами регулярно спілкуватимуться щодо розвитку ваших продажів. А раз у квартал відбуватиметься валідація всієї бази клієнтів за результатами продажів. Якщо ви досягли обігу 100 000 грн із ПДВ за квартал, приймитиметься рішення про 100% компенсацію вартості пакету Professional.

Вартість та оплата

До пакета Starter ви можете отримати безкоштовний доступ до 1.02.20.

Для пакета Professional активація — безкоштовна, як і 2 місяці подальшого використання.

Після закінчення тестового періоду вам потрібно зареєструвати на сайті свою кредитну картку та вносити щомісячну плату в розмірі 599 грн із ПДВ.

Ми будемо 100 % компенсовувати вартість оплати та нараховувати її у вигляді кодів на знижку відповідного номіналу - 599грн. з ПДВ, якщо за квартал сума покупок в METRO сягатиме 100 000 грн із ПДВ. Надалі ви зможете використовувати коди на знижку на продукти та товари в наших ТЦ.

Приведемо приклад. Із щомісячною платою за пакет Professional на суму в 599 грн, ви платите за квартал (тобто три місяці) 1797 грн. Якщо за цей період ви здійснили покупки в ТЦ METRO на суму в 100 000 грн і отримали статус EXPERT в Програмі Лояльності за результатами кваліфікації до 10-го числа нового кварталу в особистому кабінеті Програми Лояльності, вам будуть нараховані 3 коди на знижку у 599грн з ПДВ. Тобто коди на загальну суму знижки, що дорівнює сумі платежів за пакет Professional за 3 місяці – 1 797грн з ПДВ.

Картка
Ще не маєте картки клієнта?
Стати клієнтом
Customer Card
ПРомо
Акційні пропозиції
Переглянути
Offers