Стати новим клієном

Замовити картку онлайн!

ВИНО РОКУ 2017

07_WineYear_Banner_G-940x200

з 10.02.2017 до 09.03.2017

Обране сомельє METRO як найкраще, що ідеально пасуватиме до вашого столу впродовж 2017 року.


ВІД ЕКСПЕРТІВ ДО ВАС

Щорічно винні експерти METRO ретельно вибирають одну з найкращих світових виноробень, щоб спільно зробити нове Вино Року. Для створення вина 2017 команда вирушила до Франції, щоб вивчити й вибрати найкращу місцеву виноробню. Міжнародна експертна команда протестувала величезну кількість зразків і прийняла своє рішення.

Партнером на 2017 рік став Les Domaines Rollan de By, виробник з Бордо, відомий своїми винами найвищої якості в класичному стилі, який використовує в своїй практиці інноваційні технології. METRO та Les Domaines Rollan de By разом створили вино Року 2017: Le Bordeaux de By.


bernard

Бернард Філіо де Реймонд

Начальник глобального управління вина

METRO/makro

jean-guyon

Джен Нюйон

Власник
Les Domaines Rollan de By

philippe-bappel

Філеппе Баппел

Винороб
Le Bordeaux de By

ПРОЦЕС ВІДБОРУ

Найдосвідченіші сомельє METRO кожного року шукають ВИНО РОКУ, яке відповідає найвищим вимогам METRO за якістю, смаком, ціною і стійкістю.

ЕТАПИ ВІДБОРУ ВИНА РОКУ 

09_WineYear_Banner_I-940x422_1

LES DOMAINES ROLLAN DE BY: ТРАДИЦІЙНІСТЬ В ПОЄДНАННІ З СУЧАСНІСТЮ 

les-domaines-rollan-de-by_1

Les Domaines Rollan de By виробляє свої вина в одному з найстаріших виноробних регіонів Франції Бордо. Ідеальні умови для виноградарства в Бордо сформувались на особливому терруарі, який складається з вапняку, глини й піску, під впливом Атлантичного океану й дельти річки Жиронди.

Les Domaines Rollan de By представляє преміальні вина з регіону Медок у Бордо. У 1989 році власник Jean Guyon втілив свою мрію про будівництво виноробні. Сьогодні вона включає в себе близько 200 гектарів виноградників. Щороку виробляється близько одного мільйона пляшок вина. Вино Року 2017 Le Bordeaux de By демонструє бордоський характер і є втіленням традиційних методів виноробства.Відкривай світ Бордо

Бордо - КЛАСИКА НІКОЛИ НЕ ВИЙДЕ З МОДИ

le-bordeaux_2

Бордо — це класичний регіон, який залишається у тренді протягом багатьох десятиліть. У той час як інші регіони виробництва частково постраждали від негоди в 2015 році, Бордо дало найкращий урожай десятиліття для червоного винограду. Регіон відомий своєю історією і віковими виноробними традиціями. Також Бордо є батьківщиною для багатьох найвідоміших Chateaux в світі.

Історію регіон веде з часів римської епохи — вже тоді ці вина були популярні. Друге визнання Бордо отримало, коли червоні вина кларет високо оцінили англійці в середні віки. Сучасну популярність вони набули в XVIII-XIX століттях, частково цьому сприяла безпосередня близькість регіону до судноплавних річок і Атлантики, що значно полегшувало експорт.

В основному Бордо відоме своїми червоними винами й чудовими білими солодкими з ботритизованого винограду. Останнім часом набирає популярності виробництво високоякісних сухих білих вин. Для Вина Року 2017 Les Domaines Rollan de By об'єднав традиції із сучасністю.

Відкривай світ Бордо

ЗУСТРІЧАЙТЕ ВИНО РОКУ 2017

11_WineYear_Banner_D-300x160_1

Колір: темно рубіновий

Ароматизатори/Аромати: шовковисті таніни, 

нота вишні  з солодким, фруктовим присмаком.

Ідеально поєднується з червоним м'ясом та сиром.

12_WineYear_Banner_D-300x160_1

Колір: блідо-рожевий

Аромати: аромат тонкий фруктовий, яскраві ноти вишні та лісових ягід.

Ідеально поєднується з холодними закусками, смаженою морською рибою та салатами.

13_WineYear_Banner_D-300x160_1

Колір: яскраво-лимонний з зеленими відблиском

Аромати: тонкий аромат польових квітів, акації та аґрусу. 

Ідеально поєднується з білим м'ясом, морепродуктами та рибою.