Стати новим клієном

Замовити картку онлайн!

ВИНО РОКУ 2019

005_Wine_2019_Web_A-940300

РАДІ ПРЕЗЕНТУВАТИ НАШЕ ВИНО РОКУ — 2019: ТОСКАНСЬКЕ BORGOBRUNO  

Вино, яке знайомить нас із унікальною природою і пейзажами Тоскани.
А ще воно символізує тосканський спосіб життя — вміння насолоджуватися краєвидами, сонцем, людьми та їжею. Borgobruno представляє цю філософію й регіон, який створено для народження чудових вин. Спробуйте самі і дізнайтеся ще більше! 

 

002_Wine_2019_B-460x502 (1)

 

ЯК МИ ВИБИРАЄМО ВИНО РОКУ

Сомельє METRO щорічно вибирають партнера, аби разом із ним виготовити ВИНО РОКУ. Спочатку вони визначаються з географічним регіоном, який найкраще підходить для досліджень. Потім підшукують виробника, відомого якістю продукції, і куштують сотні вин. Щойно METRO вибере свого партнера, вони разом створюють унікальну суміш для ВИНА РОКУ.

Шукайте на пляшках печатку, що свідчить про нашу експертну оцінку й зазначає, що це вино доступне виключно в METRO та є цьогорічним переможцем серед вин.

Borgobruno - Red

BORGOBRUNO – RED 0.75 л

Регіон Тоскана
Алкоголь 13.5%
Виноград 85% Sangiovese,
10% Merlot, 5% Syrah
Врожай 2016

 

 

 

Borgobruno - Rosé

BORGOBRUNO - ROSÉ 0.75 л

Регіон Тоскана
Алкоголь 12.5%
Виноград 90% Sangiovese, 10% Syrah
Врожай 2018
 

 

 

 

Borgobruno - White

BORGOBRUNO - WHITE 0.75 л

Регіон Тоскана
Алкоголь 12.5%
Виноград 50% Traminer,
30% Trebbiano, 20% Viognier
Врожай 2018

 

 

 

003_Wine_2019_Web_A-940300

Тосканський регіон, де народжується наше вино, зветься «золотою копальнею вин». Там просто чудові умови для видатних творінь: родючий ґрунт, відмінний клімат і найліпші сорти винограду. Родина Кастеллані намагається взяти максимум від своїх виноградних лоз, плодів і справді унікального ґрунту, наповненого доісторичними скам’янілостями. Саме тому бренд Castellani асоціюється з виробництвом вин, які представляють один з найбагатших енологічних регіонів світу.

 

woty-2019-borgobruno-red-dirt-w300
BORGOBRUNO - ЧЕРВОНЕ

Вино насиченого рубінового кольору з гранатовими відблисками. Відмінне вино, з ароматами вишні і темних фруктів і легкими нотами ванілі. Добре збалансований смак, унікальний тосканський бленд, для якого характерні м'які і шовковисте таніни, тривалий післясмак. Дуже добре поєднується зі стравами італійської кухні.

 

 

 

 

“ТЕРИТОРІЯ ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО: 
ТОСКАНА ЦЕ РЕГІОН ВЕЛИКИХ ВИН, ЯКІ ЗНАЮТЬ У ВСЬМУ СВІТІ.”

ЕКСПЕРТ З ІТАЛІЙСЬКОГО ВИНА БАРТОЛІ ДЖІАНФІЛІППО, КАТЕГОРІЙНИЙ МЕНЕДЖЕР

 

004_Wine_2019_Web_A-940300
Castellani logo

   Уже цілих п’ять поколінь родини Кастеллані присвятило своє життя виробництву розкішних вин у Тоскані. Родина має більш ніж столітній досвід, і всі ці роки незмінно дотримується філософії: «Якість вина починається з виноградника». У їхньому випадку це особливий ґрунт, наповнений давніми скам’янілостями. Для створення вин Кастеллані послуговуватися своїм багатим досвідом, славетними виноградниками, а також довгим і відданим партнерством із місцевими виноробами. Як наслідок, ВИНО РОКУ стало унікальним поєднанням всього, що може запропонувати Тоскана.

BORGOBRUNO - РОЖЕВЕ

Вино світло-рожевого кольору; легкі свіжі аромати, інтенсивний аромат персику і білих квітів. За смаком вино свіже і переважають легкі ягідні нотки. Тривалий чистий післясмак. BORGOBRUNO- відмінний приклад елегантного і свіжого тосканського рожевого вина.

 

 

 

 

Borgobruno - Rosé

«МИ ВИБРАЛИ ДЛЯ СВОЇХ СПОЖИВАЧІВ РЕГІОНИ, ПОСТАЧАЛЬНИКІВ І НАЙЦІКАВІШІ ВИНА», —

ЕКСПЕРТ З ІТАЛІЙСЬКОГО ВИНА БАРТОЛІ ДЖІАНФІЛІППО, КАТЕГОРІЙНИЙ МЕНЕДЖЕР

 

001_Wine_2019_Web_A-940300

Бернард, будь ласка, представтеся й розкажіть, чим ви займаєтеся.

Мене звуть Бернард Філіоль де Раймонд, я директор глобального керування виноробством. Я відповідальний за формування й упровадження стратегії для якнайліпшого задоволення потреб наших професійних клієнтів. Моя команда сприяє тому, щоб кожна країна-реципієнт допомоги MCC знаходила найкращі за ціною та якістю вина, незалежно від їхнього походження. Наразі ми керуємо 120 міжнародними винними проектами, включно з «Вином року», у 22 країнах-реципієнтах допомоги MCC.

 

Як довго ви цим займаєтеся?

Якщо розглядати лише вино, то понад 12 років. А якщо говорити про керування, закупівлі й категорійний менеджмент у METRO, то 21 рік.

 

Як ви опинилися у винному бізнесі?

Залучався поступово. Працюючи в METRO France, отримав можливість стати категорійним менеджером зі спиртних напоїв, відтак зі спиртних напоїв та ігристих вин. А ще пізніше — з вин та ігристих вин. Варто лише торкнутися цієї сфери, і вже її не залишиш.

 

Коли вибрали перше ВИНО РОКУ?

Це було 2008 року, і вино-переможник було вироблено в Аргентині виключно з винограду Мальбек. Тоді ми виготовили 20 000 пляшок. Як ви знаєте, наша остання кампанія «ВИНО РОКУ 2018» досягла 1 мільйона. Неабияке зростання за десять років, чи не так?

 Скільки часу займає визначення ВИНА РОКУ? Як рано треба його починати?

Це постійний квест під керівництвом найдосвідченіших фахівців із вина, яких нам удається залучити до METRO Group. Ми зустрічаємося дуже часто, і кожен може ділитися своїми варіантами.

 

Скільки країн ви відвідуєте, щоб знайти ТЕ САМЕ вино?

Як я вже казав, працюємо не лише ми з командою, а величезна міжнародна спільнота сомельє, які щороку дегустують тисячі вин у різних виноробних районах.

 

Borgobruno - WhiteBORGOBRUNO - БІЛЕ

Колір вина яскраво-солом'яний з золотистими відблисками. Вино з насиченим перфорованим ароматом білих квітів і тропічних фруктів. Смак вина приємно збалансований, м'який і фруктовий. Гастрономічне, добре структуроване вино з делікатним смаком і насиченими фруктовими ароматами.

 

 

 

 

«МИ ВИБРАЛИ ВИНА З НАЙВИЩИМ ПОТЕНЦІАЛОМ», —

ЕКСПЕРТ З ІТАЛІЙСЬКОГО ВИНА БАРТОЛІ ДЖІАНФІЛІППО, КАТЕГОРІЙНИЙ МЕНЕДЖЕР

 

002_Wine_2019_Web_A-940300

Як би ви описали себе мовою винної термінології? 

Я порівняв би себе зі Спуманте з білого винограду з багатим квітково-фруктовим букетом.

 

Коли ви вперше виявили свою небайдужість до вина? 

Я закохався у вино й усе, що з ним пов’язано, під час своїх перших відвідин VinItaly — найважливішої винної виставки в Італії.

 

Ваша здатність дегустувати вино — це дарунок природи, як голос співака? 

Гадаю, ні, і слух у мене не дуже. Річ у тренуванні..

 

А як вам подобається смакувати вино? З їжею, окремо від усього, на людях?    

Мені кожна нагода до душі, але, звичайно, вино передбачає спілкування. Ідеальне поєднання: вечір із друзями за розкішною стравою вдома або в ресторані.

 

Чи потрібно розумітися на напоях, аби належно їх оцінити?       

Звісно, що експерт може вловити всі нюанси вина. Але ми ще можемо описати їх так, що їх побачить і решта.

  

Чи потрібно розумітися на напоях, аби належно їх оцінити?       

Звісно, що експерт може вловити всі нюанси вина. Але ми ще можемо описати їх так, що їх побачить і решта.


Що найважливіше слід знати про вино?           

Треба вміти уважно читати етикетку.

 

Чому вино, на вашу думку, стало предметом розкоші?           

Бо за останні десятиліття якість вина значно зросла, і це пішло на шкоду споживанню. Ми зараз п’ємо куди менше, але й куди краще. І, на жаль, у різних частинах світу зросла середня ціна на вино.

 

Як проходить процес визначення ВИНА РОКУ?

Перший крок — вивчення винного тренду. А у випадку з ВИНОМ РОКУ навіть ліпше починати з дослідження виноробної зони.

 

Які вимоги до конкурсу?

Він має забезпечити транспортування до регіону походження вина.

 

Salute