Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Виноробство в Україні — добре розвинена галузь промисловості з давніми традиціями. Найбільш поширені сорти винограду: РкацителіАліготеКаберне-СовіньйонСаперавіРислінг, Совіньйон-Верт, ҐевюрцтрамінерПіно Грі і Серсіал Фетяска. Крім того, існує близько 30 нових пород, створених інститутом Магарач (наприклад, Голубок, Кармрают, Бастардо Магарача, Рубіновий Магарач, Олімпійський, Подарунок Магарача, Сапераві Північний і Степняк), багатьох місцевих сортів винограду (наприклад, Джеват Кара, Кефесія, Кокосове біле, Сари-Панди і Солдайя) і близько 15% від фактичного обсягу виробництва столового винограду. Відомий кримський Піно Блан, з річним виробництвом близько 50 млн пляшок вініфіцірують в основному з сортів винограду Піно Блан, Рислінг, Аліготе і Фетяска, найбільші ігристі винні льохи знаходяться в Києві, Одесі та Харкові. Відомі бренди вина включають Алушта (червоне), Наддніпрянське (біле), Сонячна Долина (біле), Троянда Закарпаття (біле). Кращі вина з державного Масандрівський винзаводу традиційно робляться під портвейнхерес та мадеру.180x110_wine_00

Білі вина

Біле вино - вино, що виготовляється як з білих, так і з червоних або рожевих сортів винограду в умовах ферментації за відсутності шкірки винограду. Саме відсутність шкірки обумовлює світлий відтінок - сік м'якоті ягід переважної більшості сортів винограду майже безбарвний.

180x110_wine_01

Червоні вина

Червоне вино одержують з винограду зі шкіркою. Цукор перетворюється в спирт під впливом дріжджів Saccharomyces ellipsoideus, що знаходяться у шкірці винограду.

180x110_wine_01

Рожеві вина

Рожеве вино одержують тільки з червоних сортів ягід, сік контактує з мезгою протягом нетривалого часу, достатнього для того, щоб шкірка ягід передала свій колір соку, але не переситила його. 

180x110_wine_09

Ігристі вина

Вина ігристі - винапіняста властивість яких набута внаслідок насичення їх діоксидом вуглецю ендогенного походження, що утворюється під час бродіння під тиском сусла або вторинного бродіння виноматеріалів у герметично закритих посудинах - пляшках чи резервуарах


Висока якість

  • Гарантуємо високу якість
У кожному ТЦ METRO ретельно перевіряють якість продукції. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості.


  • Сертифікати
Ми гарантуємо якість своїх товарів, котрі продаються у наших торгових центрах! 
По першому Вашому проханню ми надамо Вам всі потрібні сертифікати.

  • Контролюємо температурний режим
Ми ретельно виконуємо вимоги транспортування винної продукції.


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості


Купити в одному з торговельних центрів METRO

Обрати ТЦ METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO