Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Італія виготовляє більш ніж 5 мільйонів літрів вина на рік, і таким чином, є світовим лідером з виробництва (близько 20% світового обсягу), щороку. Незважаючи на світову тенденцію виробляти вина у так званих «міжнародних стилях» з широко відомих сортів, таких як МерлоШардоне та ін., італійські винороби здебільш зберегли національний характер своїх вин. Висока кислотність та жорсткі таніни є прекрасним акомпанементом для традиційних страв італійської кухні.


Інтернет-магазин

Купити


180x110_wine_04

Білі вина

Біле вино - вино, що виготовляється як з білих, так і з червоних або рожевих сортів винограду в умовах ферментації за відсутності шкірки винограду. Саме відсутність шкірки обумовлює світлий відтінок - сік м'якоті ягід переважної більшості сортів винограду майже безбарвний.

180x110_wine_05

Червоні вина

Червоне вино одержують з винограду зі шкіркою, біле вино — із внутрішньої м'якоті винограду. Цукор перетворюється в спирт під впливом дріжджів Saccharomyces ellipsoideus, що живуть у шкірці винограду.

180x110_wine_06

Рожеві вина

Рожеве вино одержують тільки з червоних сортів ягідсік контактує з мезгою протягом нетривалого часу, достатнього для того, щоб шкірка ягід передала свій колір соку, але не переситила його. 

180x110_wine_08

Ігристі вина

Вина ігристі - винапіняста властивість яких набута внаслідок насичення їх діоксидом вуглецю ендогенного походження, що утворюється під час бродіння під тиском сусла або вторинного бродіння виноматеріалів у герметично закритих посудинах - пляшках чи резервуарах


Висока якість

  • Гарантуємо високу якість
У кожному ТЦ METRO ретельно перевіряють якість продукції. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості.


  • Сертифікати
Ми гарантуємо якість всіх товарів, котрі продаються у наших торгових центрах! 
По першому Вашому проханню ми надамо Вам всі потрібні сертифікати.

  • Контролюємо температурний режим
Ми ретельно виконуємо вимоги транспортування винної продукції.


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості


Купити в одному з торговельних центрів METRO

Обрати ТЦ METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO