Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Грузія - виробник одних з кращих сортів вин у світі. Вино має колосальне значення для Грузії. Згідно з однією з легенд, хрестителька Грузії - свята Ніно прийшла сюди з Каппадокії, а в її руках був хрест зроблений з виноградних лоз, пов'язаних її волоссям. Також, в IX столітті, знаменита академія Ікалто, в якій навчався поет Шота Руставелі, спеціально вела факультет, присвячений виноробству. Нижче представлений список найбільш знаменитих сортів вин Грузії, популярних як у себе на батьківщині, так і далеко за її межами.


Інтернет-магазин

Замовити


180x110_wine_03

«Цинандалі» - особливе біле вино, гордість грузинських виноробів, світло-солом'яного кольору, з прекрасним плодовим букетом, м'яким тонким смаком. Виробляється з 1886 року.

«Тбілісурі» - біле напівсухе вино. Світло-солом'яний колір, гармонійне поєднання природного солодощі, кислотності і аромату винограду надають вину свіжість і м'якість смаку.

«Кахеті» - натуральне біле сухе вино, виробляється в Грузії з 1948 року. Вино має золотисто-бурштиновий колір, високу екстрактивність і специфічний плодовий аромат.

«Ереті» - натуральне біле сухе вино, світло-солом'яного кольору, аромат з плодовими тонами, свіжим і гармонійним смаком.

«Алазанська долина» (біле) - біле напівсолодке вино. Характеризується солом'яним кольором, сортовим ароматом, м'яким, свіжим, гармонійним смаком.


180x110_wine_02
«Ахашені» - відмінне червоне напівсолодке вино з сильним приємним букетом, яскравим темно-гранатовим забарвленням і рідкісної гармонією смакових властивостей з шоколадними тонами. Виробляється з 1958 року.

«Кіндзмараулі» - високоякісне червоне напівсолодке вино з інтенсивним кольором перестиглої вишні, сортовим букетом, ніжним, гармонійним, оксамитовим смаком. Одне з найвідоміших вин Кахетії. Випускається з 1942 року.

«Сапераві» - червоне вино, що має інтенсивне, густе темно-гранатове забарвлення, своєрідний гармонійний смак, приємну терпкість, розвинений букет. Випускається з 1886 року.

«Алазанська долина» (червоне) - червоне напівсолодке вино з приємним свіжим букетом, оксамитовим, гармонійним смаком. Виробляється з 1977 року.

«Напареулі» - червоне сухе вино. Має темно-гранатовий колір. Володіє тонким і гармонійним смаком. Багатий витриманий букет з тонами сливи.

«Мукузані» - одне з кращих сухих червоних вин, темно-гранатового кольору, з яскраво вираженим фруктовим ароматом і складним букетом, має м'яко-оксамитовий смак і гармонійний прекрасний післясмак. Випускається з 1888 року.

Висока якість

  • Гарантуємо високу якість
У кожному ТЦ METRO ретельно перевіряють якість продукції. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості.


  • Сертифікати
Ми гарантуємо якість товарів котрі продаються у наших торгових центрах! 
По першому Вашому проханню ми надамо Вам всі потрібні сертифікати.

  • Контролюємо температурний режим
Ми ретельно виконуємо вимоги транспортування винної продукції.


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості


Купити в одному з торговельних центрів METRO

Обрати ТЦ METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO