Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Вино

Серед усього різноманіття продукції, що її пропонує METRO Cash & Carry, необхідно виділити багатий асортимент алкогольних напоїв. Тут Ви знайдете розкішну колекцію вітчизняних вин та брендових товарів із Молдови, Грузії, Японії, Іспанії, Італії, Німеччини і Франції.
METRO пропонує гарний вибір не тільки легких алкогольних напоїв, таких як вермут, вино, лікер, мадера, портвейн, шампанське. Завжди в наявності і міцні алкогольні напої: бренді, віскі, горілка, джин, коньяк, ром, самбука, текіла та ін. Доповнює асортимент METRO пиво і різні слабоалкогольні напої та мікси кращих виробників.
В METRO на Вас чекає багатий асортимент вин, лікеро-горілчаних виробів та слабоалкогольних напоїв за оптимальними цінами.


Інтернет-магазин

Замовити


Асортимент Вина


Купити в одному з торгівельних центрів METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO


Свої рекомендації та пропозиції готує для Вас головний сомельє МETRO Україна, Кращий сомельє України 2014 

Олексiй Гiжко
POMMERY - це елітне французьке шампанське з дуже ніжною піною, чарівним смаком, наповненим яскравими і в той же час дуже приємними фруктовими нотками, і неповторною якістю, за яку цей напій дуже цінують не тільки прості любителі алкоголю та ентузіасти, але навіть найвибагливіші дегустатори світу.

ВИНО РОКУ 2019

Обране сомельє METRO як найкраще, що ідеально пасуватиме до вашого столу впродовж 2018 року.

ВИНО РОКУ 2018

Обране сомельє METRO як найкраще, що ідеально пасуватиме до вашого столу впродовж 2018 року.

ВИНО РОКУ 2017

Обране сомельє METRO як найкраще, що ідеально пасуватиме до вашого столу впродовж 2017 року.