Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Офісна техніка

940x200_16

В METRO Cash & Carry є все необхідне для Вашого офісу. Ми знаємо, наскільки продуктивність роботи залежить від сучасних офісних приладів, тому пропонуємо Вашій увазі широкий вибір техніки для офісу. Для роботи за комп’ютером ми допоможемо Вам підібрати принтер і сканер. Також Ви можете обрати аудіосистему для Вашої конференц-зали. Ще у нас є сучасні ноутбуки та нетбуки, монітори і велика кількість аксесуарів та шредери. Для Вашого офісу Ви знайдете широкий асортимент різноманітної оргтехніки та периферійних приладів.


180x110_14

Принтери и сканери

Друкуйте, копіюйте, скануйте та передайте факсимільні повідомлення за допомогою нашої лінійки багатофункціональних офісних принтерів для невеликих офісів і великих організацій.

180x110_15

Комп'ютерна офісна техніка

Відомі бренди Samsung, Acer, Canon, Xerox, Sharp, Epson, Panasonic, в METRO Cash & Carry пропонують офісну техніку, яка є невід'ємною частиною будь-якого офісу: комп'ютерна офісна техніка, монітори, копіювальні апарати, пристрої для друку, знищувачі паперу, пристрої зв'язку.Купити в одному з торгових центрів METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO

Замовити онлайн