Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Молоко

940x200_milk

Молоко - не просто цінний продукт харчування, молоко це справжнє «диво дивне», подароване самою природою. Воно вважається чудесним еліксиром життя, молодості і краси у всіх народів. METRO Cash & Carry пропонує покупцеві дуже широкий вибір молока від різних виробників, в різній упаковці.

Ми робимо все для того, щоб у Вас вдома, або у Вашому магазині були високоякісні молочні продукти.180x110_milk_00

Ультрапастеризоване молоко

Ультрапастеризація - це процес термічної обробки молока з метою продовжити термін придатності продукту. Цей вид обробки дозволяє виробляти якісне питне молоко, яке не потрібно кип'ятити. Можливість тривалого зберігання продукту пояснюється поєднанням особливої ​​теплової обробки (ультрапастеризації) і бар'єрних властивостей пакувального матеріалу, що забезпечують захист від зовнішнього впливу. 

180x110_milk_001

Пастеризоване молоко

Пастеризованим називають молоко, яке пройшло теплову обробку при температурі 63-94 °С. Пастеризація вважається найдбайливішим способом обробки, що дозволяє максимально зберегти всі природні властивості молока, а також молочний білок, лактозу чи молочний цукор, вітаміни та ферменти.

180x110_milk_002

Стерилізоване молоко

Стерилізованим називається молоко, витримане при температурі вище 100 °С протягом 20-30 хвилин. Завдяки технології стерилізації в молоці знищуються всі відомі бактерії та їхні спори, а також інактивуються хвороботворні токсини. Під час стерилізації в молоці руйнуються важливі для організму білки сироватки (альбумін і глобулін) та вітамін С, тож у заводських умовах стерилізоване молоко додатково ним збагачують.

180x110_milk_01

Пряжене молоко

Пряжене молоко - молочний продукт, який виробляється з незбираного молока шляхом його кип'ятіння і подальшого тривалого рівномірного нагрівання.


Висока якість

  • Гарантуємо високу якість і свіжість
У кожному ТЦ METRO працює ветеринарний лікар, який перевіряє якість і свіжість продукції, що надходить до магазину. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості.


  • Сертифікати

Ми гарантуємо якість м'яса, та будь-яких інших продуктів, котрі продаються у наших торгових центрах!

По першому Вашому проханню ми надамо Вам всі потрібні сертифікати.

  • Контролюємо температурний режим
Ми ретельно виконуємо вимоги транспортування свіжої продукції – м’ясна продукція транспортується при температурі 0-4 С. 


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості


Купити в одному з торговельних центрів METRO

Обрати ТЦ METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO