Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Сметана

940x200_sour-cream

Серед розмаїття товарів у центрах оптової торгівлі METRO Cash & Carry не можна не звернути увагу на розкішний асортимент молочних продуктів за вигідними цінами. Вся молочна продукція оновлюється щодня і проходить суворий контроль якості перед тим, як потрапити на полиці магазинів. Це не лишає жодних сумнівів щодо високої якості та свіжості товарів.
Сметана - одна з найуживаніших похідних коров'ячого молока. Вона виробляється з вершків, які пройшли етап молочнокислого бродіння, що і гарантує приємний, ніжний смак, за який сметану так люблять. Процес бродіння ініціюється шляхом вміщення в нормалізовані вершки закваски, прийнято використовувати термофільні або мезофільні стрептококи.

180x110_sour-cream

Сметана 10%

Сметана з вмістом жирів 10% відноситься до розряду нежирних або дієтичних продуктів. Але слід зазначити, вміст жирів слабо впливає на смак сметани, зате істотно відбивається на її консистенції. Сметана, де процентний вміст жирів менше, більш текуча. 

180x110_sour-cream_00

Сметана 15%

Показник жирності не впливає на хімічний склад сметани, який схожий з молоком. У своєму складі сметана 15% (маложирна) містить вітаміни: A, A (РЕ), PP, D, E (ТЕ), B1, В5, B2, B6, В12, B9, H, C і холін, плюс мінерали, вони представлені кальцієм, натрієм, магнієм, калієм, хлором, фосфором, цинком, залізом, йодом, селеном, міддю, фтором, марганцем, молібденом і кобальтом.

180x110_sour-cream_01

Сметана 20%

Сметана з таким показником жирності, найпопулярніша у покупця, відповідно, її найбільше виробляє нинішня переробна промисловість. Крім того, саме цей сорт вважається оптимальним по балансу смаку, користі, ціни та інших значимих показників.Висока якість

  • Гарантуємо високу якість і свіжість
У кожному ТЦ METRO працює ветеринарний лікар, який перевіряє якість і свіжість продукції, що надходить до магазину. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості.


  • Сертифікати
Ми гарантуємо якість молочних продуктів, та будь-яких інших продуктів, котрі продаються у наших торгових центрах! По першому Вашому проханню ми надамо Вам всі потрібні сертифікати.

  • Контролюємо температурний режим
Ми ретельно виконуємо вимоги транспортування свіжої продукції – молочна продукція транспортується при температурі 0-6С. 


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості


Купити в одному з торговельних центрів METRO

Обрати ТЦ METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO