Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Власні торгові марки

 • aro (2)
  aro_hero1

  ARO

  Асортимент

  ARO пропонує товари щоденного попиту за найкращою ціною на ринку. До асортименту ARO входить більше 500 продовольчих та непродовольчих товарів.

 • fine-food
  fine-life-segmenty

  FINE LIFE

  Детальніше про продукцію ТМ Fine Life

  Група брендів FINE LIFE пропонує своїм клієнтам виключно високоякісні товари за максимально вигідними цінами. До групи брендів FINE LIFE входять торгова марка продовольчих товарів - Fine Food та непродовольчих – Fine Dreaming.

 • h-line (2)
  h-line_hero1

  H-LINE

  Висока якість, вишуканий дизайн та інноваційний асортимент торгової марки H-LINE допомагає створити високий рівень сервісу готелів та ресторанів. Від вершків до кави, косметичних продуктів для ванної кімнати до столових приборів, постільної білизни та рушників, H-LINE – це якість, сервіс та комфорту будь-якого готелю.

 • horeca-select (1)
  horeca_hero1

  HORECA SELECT

  HORECA SELECT пропонує високоякісні продовольчі та непродовольчі товари, що задовольняють щоденні потреби професійних кухарів. Особливі інгредієнти та контрольовані процеси виробництва гарантують високу якість продукції. Всі товари HORECA SELECT розроблені у співпраці з професіоналами кулінарної справи, та гарантують додаткові прибутки.

 • rioba-140x140
  rioba_hero1

  RIOBA

  RIOBA – це унікальне комплексне рішення для барів: від елітної кави, чаю, соків та сиропів для коктейлів до посуду та серветок, дизайн яких виконано в єдиному стилі торгової марки. Додаткова беззаперечна перевага – ціна, що є до 20% більш привабливою за ціни товарів-аналогів інших торгових марок відповідного рівня якості.

 • sigma
  sigma_hero1

  SIGMA

  SIGMA пропонує ексклюзивне рішення для підтримання ефективної щоденної роботи офісів: від канцелярії та паперу до офісного обладнання, та меблі тощо. Товари SIGMA призначені для всіх груп клієнтів та допомагають їм у веденні бізнесу, завдяки якості, функціональності та надійності.