Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Свинина

hero-veprove-maso

METRO надає широкий асортимент товарів, серед яких десятки видів свинини. Свинина - саме легкозасвоюване м'ясо після баранини, а свинячий жир значно менш шкідливий, порівняно з яловичим, для серця і судин. Ще однією відмінною особливістю свинини є високий вміст вітамінів групи В, чим не можуть похвалитися ні яловичина, ні баранина. Для Вашої зручності ми фасуємо свіже м'ясо в різні вагові упаковки, які також забезпечують тривалий термін зберігання. Тому кожен наш покупець знайде для себе те, що йому необхідно.


veprova-pecene

Корейка на кістці

Свиняча корейка - це довгий спинний м'яз, що розташовується із зовнішньої частини хребта по обидві його сторони. Відмінною особливістю цього м'яса за зовнішнім виглядом є його форма - правильний подовжений шматок, який може розташовуватися на реберних кістках, або ж кістки можуть бути попередньо вилучені з нього. Ця частина свинячої туші характеризується низьким вмістом жиру. А значить, свиняча корейка є одним з найбільш дієтичних варіантів свинини, які тільки можна уявити. З корейки можна приготувати велику кількість дуже смачних і соковитих страв.

veprova-kyta

Ошийок

Це - ніжне і нежирне м'ясо, одне із самих м'яких місць туші, що володіє відмінними смаковими якостями. Свинячий ошийок - продовження корейки, максимально наближене до голови. Саме в цьому місці найбільше скупчення «тонкого жиру», який так необхідний для приготування по-справжньому смачних страв.

veprova-plec

Свиняча лопатка

Свиняча лопатка розташована в передній частині туші тварини, точніше сказати це і є передня нога, позбавлена рульки і копита. Це м'ясо відмінно підійде для запікання, приготування гуляшу, шашлику і інших м'ясних страв. Має яскраво виражений м'ясний смак і ніжну структуру.

vyrizka

Вирізка

Традиційно охолоджена свиняча вирізка вважається самою делікатесної частиною туші. Як стверджують дієтологи, свиняча вирізка - це практично таке ж пісне м'ясо, як куряча грудка, тому вирізку можна вважати незамінним дієтичним продуктом. Вона містить мінімальну кількість жирів. М'ясо ніжне і соковите, з жировими прожилками, чудово підходить для смаження і тушкування.


Висока якість

  • Гарантуємо високу якість і свіжість
У кожному ТЦ METRO працює ветеринарний лікар, який перевіряє якість і свіжість продукції, що надходить до магазину. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості.


  • Сертифікати

Ми гарантуємо якість м'яса, та будь-яких інших продуктів, котрі продаються у наших торгових центрах!

По першому Вашому проханню ми надамо Вам всі потрібні сертифікати.

  • Контролюємо температурний режим
Ми ретельно виконуємо вимоги транспортування свіжої продукції – м’ясна продукція транспортується при температурі 0-4 С. 


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості


Купити в одному з торговельних центрів METRO

Обрати ТЦ METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO