Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Птиця

hero-drubezi-maso

METRO надає широкий асортимент товарів, серед яких десятки видів птиці. М'ясо птиці багате поліненасиченими жирними кислотами. Тому користь м'яса незаперечна. Знижує ризик гіпертонії, запобігає появі ішемічної хвороби, інсульту та інфаркту, нормалізує обмінні процеси в організмі, зміцнює імунітет. Для Вашої зручності ми фасуємо свіже м'ясо в різні вагові упаковки, які також забезпечують тривалий термін зберігання. Тому кожен наш покупець знайде для себе те, що йому необхідно. В торгових центрах METRO завжди є цікаві пропозиції для кейтерінг-компаній, готелів та ресторанів. Наші привітні співробітники з радістю допоможуть підібрати потрібну саме Вам продукцію.


kure

Курятина

Курятиною називається куряче м'ясо (тушка курки і складові її частини). М'ясо курки багате білками, лінолевою кислотою, яка стимулює імунну систему, вітамінами А, В1, В2. Головна користь курячого м'яса полягає в присутньому в ньому тваринному білку, який дуже багато значить для нашого здоров'я. Крім того, м'ясо курки містить багато, в порівнянні з іншими сортами м'яса, фосфору і калію. 

husa

Гусяче м'ясо

Гусяче м'ясо - темне, аналогічне м'ясу з курячого стегенця. Це пов'язано з тим, що гуси завжди багато рухаються, і в їх м'язах присутня велика кількість кровоносних судин. Вживання гусячого м'яса сприяє зміцненню імунітету і перешкоджає появі та розвитку в організмі ракових пухлин. Також користь гусятини в тому, що вона дуже добре позначається на стані хворих на анемію та інші хвороби крові, оскільки при вживанні гусячого м'яса підвищується рівень гемоглобіну в крові.   

kachna

Качине м'ясо

Крім жирних кислот хімічний склад качиного м'яса містить велику кількість різноманітних вітамінів і мінералів: вітаміни А, Е, К, всі вітаміни групи В. І хоча тільки з качиного м'яса отримувати їх денну норму нереально, разом з іншими продуктами склад качки цілком здатний забезпечити нас багатьма необхідними для життя речовинами.

kruta

М'ясо індички

Індичку вважають одним з найбільш якісних і корисних видів дієтичного пташиного м'яса. У складі м'яса індички багато потрібних для людини мікроелементів, таких як залізо і кальцій, натрій і фосфор, калій і сірка, йод, марганець і магній. Таким чином, користь індички в тому, що вживаючи її людина разом з чудової якості білком, отримує і інші речовини, без яких нормальне функціонування неможливе.


Висока якість

  • Гарантуємо високу якість і свіжість
У кожному ТЦ METRO працює ветеринарний лікар, який перевіряє якість і свіжість продукції, що надходить до магазину. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості.


  • Сертифікати

Ми гарантуємо якість м'яса, та будь-яких інших продуктів, котрі продаються у наших торгових центрах!
По першому Вашому проханню ми надамо Вам всі потрібні сертифікати.

  • Контролюємо температурний режим
Ми ретельно виконуємо вимоги транспортування свіжої продукції – м’ясна продукція транспортується при температурі 0-4 С. 


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості


Купити в одному з торговельних центрів METRO

Обрати ТЦ METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO