Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Ковбасні вироби

hero-vysocina

METRO підготував для Вас широкий вибір ковбас та сосисок високої якості за привабливою ціною. Наша пропозиція включає традиційні продукти вітчизняних виробників та безліч пропозицій з Іспанії, Італії, Угорщини, Франції, Німеччини, Бельгії та багатьох інших країн.uhersky-salam

Ковбаса сирокопчена

Сирокопчену ковбасу можна використовувати в якості начинки для піци, додавати в супи, омлет, а також поєднувати із зеленню і елітними твердими видами сирів. Ковбаса сирокопчена вважається елітою ковбасного сімейства, прикрасить собою будь-який звичайний сніданок або святкове застілля. Потрібно пам'ятати, що ковбаса сирокопчена може бути тільки вищого сорту. 

vysocina

Салямі

Ідеальний склад салямі досить аристократичний і містить дуже мало інгредієнтів: свинина, шпик, сіль і спеції (калоризатор). Однак нерідко може додаватися і яловичина (але це абсолютно не говорить про низьку якість продукту).

cabajka

Ковбаса сиров'ялена

Твердокопчена ковбаса з м'яса елітних свиней містить шпик, сіль, чорний перець горошком і часник. Різні виробники додають у ковбасу мелені горіхи, коріандр або запашні трави. Найчастіше з цих інгредієнтів зроблена оболонка ковбаси.

chorizo

Ковбаса сиров'ялена Чорізо

Ковбаса Чорізо - м'ясний продукт зі свинячого фаршу з пікантним смаком і впізнаваним іржаво-червоним кольором. Ковбаса Чорізо вважається національною закускою в Іспанії та Португалії, але і в країнах Латинської Америки її люблять і вміють готувати.


Висока якість

  • Гарантуємо високу якість і свіжість.
У кожному ТЦ METRO працює ветеринарний лікар, який перевіряє якість і свіжість продукції, що надходить до магазину. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості


  • Сертифікати
Ми гарантуємо якість молочних продуктів, та будь-яких інших продуктів, котрі продаються у наших торгових центрах! По першому Вашому проханню ми надамо Вам всі потрібні сертифікати.

  • Контролюємо температурний режим
Ми ретельно виконуємо вимоги транспортування свіжої продукції – м'ясна продукція транспортується при температурі 0-4С. 


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості.


Купити в одному з торгових центрів METRO

Обрати ТЦ METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO