Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Ковбасні вироби


METRO підготував для Вас широкий вибір ковбас та сосисок високої якості за привабливою ціною. Наша пропозиція включає традиційні продукти вітчизняних виробників та безліч пропозицій з Іспанії, Італії, Угорщини, Франції, Німеччини, Бельгії та багатьох інших країн.uhersky-salam

Ковбаса сирокопчена

Сирокопчену ковбасу можна використовувати в якості начинки для піци, додавати в супи, омлет, а також поєднувати із зеленню і елітними твердими видами сирів. Ковбаса сирокопчена вважається елітою ковбасного сімейства, прикрасить собою будь-який звичайний сніданок або святкове застілля. Потрібно пам'ятати, що ковбаса сирокопчена може бути тільки вищого сорту. 

vysocina

Салямі

Ідеальний склад салямі досить аристократичний і містить дуже мало інгредієнтів: свинина, шпик, сіль і спеції (калоризатор). Однак нерідко може додаватися і яловичина (але це абсолютно не говорить про низьку якість продукту).

cabajka

Ковбаса сиров'ялена

Твердокопчена ковбаса з м'яса елітних свиней містить шпик, сіль, чорний перець горошком і часник. Різні виробники додають у ковбасу мелені горіхи, коріандр або запашні трави. Найчастіше з цих інгредієнтів зроблена оболонка ковбаси.

chorizo

Ковбаса сиров'ялена Чорізо

Ковбаса Чорізо - м'ясний продукт зі свинячого фаршу з пікантним смаком і впізнаваним іржаво-червоним кольором. Ковбаса Чорізо вважається національною закускою в Іспанії та Португалії, але і в країнах Латинської Америки її люблять і вміють готувати.


Висока якість

  • Гарантуємо високу якість і свіжість.
У кожному ТЦ METRO працює ветеринарний лікар, який перевіряє якість і свіжість продукції, що надходить до магазину. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості


  • Сертифікати
Ми гарантуємо якість молочних продуктів, та будь-яких інших продуктів, котрі продаються у наших торгових центрах! По першому Вашому проханню ми надамо Вам всі потрібні сертифікати.

  • Контролюємо температурний режим
Ми ретельно виконуємо вимоги транспортування свіжої продукції – м'ясна продукція транспортується при температурі 0-4С. 


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості.


Купити в одному з торгових центрів METRO

Обрати ТЦ METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO