Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Шинка - популярний продукт харчування в багатьох країнах світу, м'ясний делікатес, який виробляється переважно зі свинини. Асортимент, представлений у METRO Cash & Carry, користується все більшим попитом та задовольнить потреби, як окремих покупців, так і солідних закладів харчування.spain_hum

Іспанська шинка

В'ялена шинка з Іспанії відрізняється в основному тим, що для її виготовлення використовується м'ясо з різних видів свиней.

ukr_hum

Буженина варено-копчена

У варено-копченій буженині безліч мікроелементів таких як: калій, магній, натрій, фосфор, сірка, залізо. Також в ньому містяться вітаміни: РР, В1, В2 і Е. Всі ці складові позитивно впливають на обмін речовин в організмі людини. А завдяки помірній кількості жирності кальцій добре засвоюється, а він, у свою чергу, як відомо, дуже важливий для мікрофлори кісток.

steem_hum

Буженина варена

Нежирні сорти буженини корисні тим людям, які стежать за своєю вагою і у відварному вигляді вона вважається дієтичним видом м'яса. Також вона корисна не тільки дорослим, але й дітям, для правильного формування кісткового скелету, за рахунок вмісту лізину. Варена буженина також допомагає підвищити нашому організму імунітет і протистояти інфекціям.

ital_hum

Італійська шинка

Прошу́то - італійська шинка, зроблена з окосту, натерта сіллю й прянощами. Чудовий окіст вищої якості. Для нього спеціально вирощують свиней, відгодовуючи каштанами. Прошуто роблять у декількох місцевостях Італії. Найкращими з них вважаються пармська шинка (прошуто ді Парма), а також прошуто з Сан Даніеле.


Висока якість

  • Гарантуємо високу якість і свіжість
У кожному ТЦ METRO працює ветеринарний лікар, який перевіряє якість і свіжість продукції, що надходить до магазину. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості  • Сертифікати

 Ми гарантуємо якість м'ясних продуктів, та будь-яких інших продуктів, котрі продаються у наших торгових центрах! 
По першому Вашому проханню ми надамо Вам всі потрібні сертифікати.

  • Контролюємо температурний режим
Ми ретельно виконуємо вимоги транспортування свіжої продукції – м'ясна продукція транспортується при температурі 0-4С. 


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості.


Купити в одному з торговельних центрів METRO

Обрати ТЦ METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO