Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Побутова хімія

940x200_07

Уявити життя без таких господарських товарів, як пральний порошок, засіб для миття посуду, мило, засоби для виведення плям, просто неможливо. Побутова хімія - невід'ємний арсенал догляду за будинком.

У торгових центрах METRO Ви зможете придбати побутову хімію оптом і в роздріб за неймовірно приємними цінами. Вас приємно здивує асортимент господарських товарів, представлений у нас на полицях: миючі засоби, пральні порошки, засоби для миття посуду, засоби гігієни та багато іншого від провідних брендів. В METRO можна купити господарські товари оптом і в роздріб не тільки звичних українському споживачеві брендів, а й екологічні продукти. Такий широкий вибір задовольнить потреби ресторанного та готельного бізнесу, яким надається можливість купити професійні миючі засоби за спеціальними цінами. Наші центри оптової торгівлі подбали і про дітей наших клієнтів: у нас є спеціалізована безпечна побутова хімія.

Продаж побутової хімії оптом і в роздріб в МЕТRО здійснюється при декількох ступенях контролю якості. Ми завжди готові підтвердити бездоганну якість продукції відповідними документами та сертифікатами.


Інтернет-магазин

Купити


АсортиментКупити в одному з торгових центрів METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO