Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Борошно - найважливіший продукт переробки зерна. Її отримують шляхом помолу зерна і класифікують за видом, типом і сортом.

Вид борошна визначається тією хлібної культурою, з якої воно отримане. Розрізняють: борошно пшеничне, житнє, ячмінне, вівсяне, рисове, горохове, гречане, соєве.


180x110_myka_00

Пшеничне борошно

Існує п'ять основних сортів пшеничного борошна, згідно з ГОСТ 26574 «Борошно пшеничне хлібопекарське»: крупчатка, вищого, першого, другого сортів і шпалерна або чотирьох сортів по ТУ 8 РФ 11-95-91 «Борошно пшеничне» вищого, першого, другого сортів і шпалерна .

180x110_myka_01

Житнє борошно

Згідно ГОСТ +7045 існує три сорти житнього хлібопекарського борошна: сіяна, обдирне і шпалерне. Сіяне борошно формується в основному з ендосперми зерна жита. Масова частка оболонок у ньому складає 2-3%. Колір борошна - білий з легким сіруватим відтінком, розмір частинок - до 200 мкм. Вихід його при односортовому помолі - 63%.

180x110_myka_003

Рисове борошно

Рисове борошно "чапсарі" широко використовується для приготування різних страв східної кухні: від рисового хліба до різноманітних солодощів. Рисове борошно є джерелом рослинного білка, повноцінного за амінокислотним складом, містить натрій, калій, магній, фосфор, вітаміни В1, В2 і РР.

180_110_muka_kukuruza copy

Кукурудзяне борошно

Кукурудзяне борошно буває грубого і тонкого помолу. З першого виходить злегка зернистий хліб, більш розсипчастий і щільний, з другого - хліб ніжніший і краще піднімається. З кукурудзяного борошна готують багато національних страв: мамалигу, поленту, УГАЛІ, бануш, буламік, традиційні мексиканські коржі та ін.


Висока якість

  • Гарантуємо високу якість і свіжість
У кожному ТЦ METRO працює ветеринарний лікар, який перевіряє якість і свіжість продукції, що надходить до магазину. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості.


  • Сертифікати

Ми гарантуємо якість продуктів, котрі продаються у наших торгових центрах!

По першому Вашому проханню ми надамо Вам всі потрібні сертифікати.

  • Контролюємо температурний режим
Ми ретельно виконуємо вимоги транспортування свіжої продукції.
Мінімум двічі на рік ми без попередження перевіряємо наші торговельні центри з точки зору гігієни, умов прийому, зберігання і реалізації продукції.
 


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості


Купити в одному з торгових центрів METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO