Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Морепродукти


В МЕТРО представлені не тільки звичні українському споживачу види риби, а й екзотичні: устриці, мідії, раки, омари, філе акули тощо. Така різноманітність асортименту задовольняє потреби, як ресторанного чи готельного бізнесу, так і смакові потреби найвибагливіших гурманів.Інтернет-магазин

Замовити


humr

Омари

М'ясо лобстерів містить неймовірний набір вітамінів та мінералів. Найбільше в омарах міститься холіну або вітаміну B4 - порядку 80 мг. Крім того, харчову цінність цього продукту визначає наявність у складі вітамінів PP, K, E, B12, B6, B9, B5, B2, A, B1. 
krevety

Креветки

М'ясо креветок збагачено різними мікроелементами, серед яких кальцій, цинк, йод і калій. З вітамінів слід виділити величезний вміст вітаміну Е, що запобігає старінню клітин і підтримує здоровий стан шкіри.

ustrice

Устриці

Харчова цінність устриць висока, своєрідний хімічний склад обумовлює тонкий смак і тонізуючий вплив на нервову систему. У м'ясі устриць міститься білок, жир, мінеральні речовини (залізо, цинк, мідь, кальцій, йод, фосфор), а також вітаміни B1, B2, В12 і PP.

kalmary-180x110

Кальмар

М'ясо кальмара вважається набагато кориснішим для людини, ніж м'ясо наземних тварин. Кальмар містить дуже високий відсоток білка, вітаміни В6, РР, С, поліненасичені жири, які відіграють важливу роль в збалансованому харчуванні людини. М'ясо не містить холестерину.


Висока якість

Гарантуємо високу якість і свіжість.

У кожному ТЦ METRO працює ветеринарний лікар, який перевіряє якість і свіжість продукції, що надходить до магазину. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості. 


Продаємо лише охолоджену рибу.

Завдяки комплексному підходу до системи постачань ми продаємо лише охолоджену рибу. В нашому спеціалізованому відділі підтримується стала температура від 0 до +4 градусів Цельсія. Ми зберігаємо рибу на льоду, який постійно замінюємо.

Контролюємо температурний режим від вилову до полиці.

Морська й океанічна риба потрапляє до українських магазинів METRO з рибних платформ у Європі. Лише 48 годин відділяють вилов риби та Вашу покупку.


Спираємося на міжнародні стандарти якості.


Купити в одному з торговельних центрів METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO