Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Відкрийте для себе найрізноманітніший асортимент морської риби в METRO. Ми ретельно контролюємо температурний режим від вилову до полиці.


Інтернет-магазин

Замовити


  • Більше 30 видів риби
В торгових центрах METRO Ви гарантовано знайдете багатий вибір морської риби. Ми щотижня отримуємо прямі поставки свіжої риби з Норвегії та Туреччини.

  • Вигідна ціна

Ми пропонуємо якісну рибу від безпосередніх виробників. Це гарантує Вам вигідну ціну та високу якість представленої продукції: лосося, камбали, коропа, вугора, кальмарів та інше.  • Зручна упаковка
В METRO Ви завжди можете придбати рибу у зручному для себе форматі. Це не лише стейк чи тушка, а також зручна упаковка для оптових закупівель. 


tunak

Тунець

М'ясо тунця відрізняється найбільшим серед всіх риб вмістом білків - 22-26%. У цьому відношенні воно може бути прирівняне тільки до ікри деяких видів промислових риб. М'ясо тунця містить такі мікро і макроелементи як: кальцій, магній, натрій, калій, фосфор, хлор, сірка, йод, залізо, цинк, мідь, марганець, фтор, хром, нікель, кобальт, молібден, а тако ж вітаміни А, В1, В2, В6, В9, Е, РР.

losos-1

Лосось

М'ясо лосося містить багато жиру, але головним чином ненасичені жирні кислоти, які сприятливо впливають на вміст жиру в крові. Лосось багатий калієм і фосфором, в ньому так само міститься кальцій, магній, хлор, залізо, цинк, хром, фтор, молібден, нікель, вітамін В1, В2, С, Е, РР і А.

treska-tmava

Тріска

Тріска містить в собі велику кількість вітаміну В12, а ще вона ідеальна риба для тих, хто рахує калорії, так як останніх, так само як і жиру в трісці, дуже мало. При цьому трохи в ній і вітаміну D і корисних жирів Омега-3. Але в ікрі тріски є в достатку і вітаміни А, В, і С, і такі корисні речовини, як кальцій, натрій, цинк, фосфор, калій і йод.

prazma-2

Морський окунь

М'ясо морського окуня жирне і довго зберігається свіжим. Найкраще морський окунь смакує в солоному вигляді. Вміст жирів у морському окуні може значно варіюватися, але зазвичай в 100 г філе міститься 1 г жирних кислот Омега-3.


Висока якість

  • Гарантуємо високу якість і свіжість.
У кожному ТЦ METRO працює ветеринарний лікар, який перевіряє якість і свіжість продукції, що надходить до магазину. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості.


  • Продаємо лише охолоджену рибу.
Завдяки комплексному підходу до системи постачань ми продаємо лише охолоджену рибу. В нашому спеціалізованому відділі підтримується стала температура від 0 до +4 градусів Цельсія. Ми зберігаємо рибу на льоду, який постійно замінюємо.

  • Контролюємо температурний режим від вилову до полиці.
Морська й океанічна риба потрапляє до українських магазинів METRO з рибних платформ у Європі. Лише 48 годин відділяють вилов риби та вашу покупку.


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості.


Купити в одному з торговельних центрів METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO