Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Прісноводна риба

hero-sladkovodni-ryby

Відкрийте для себе найрізноманітніший асортимент прісноводної риби в METRO. Ми ретельно контролюємо температурний режим від вилову до полиці. Прісноводна риба дуже легко і швидко засвоюється і є незамінним продуктом дієтичного харчування.Інтернет-магазин

Замовити


  • Більше 30 видів риби
В торгових центрах METRO Ви гарантовано знайдете багатий вибір морської риби. Ми щотижня отримуємо прямі поставки свіжої риби з Норвегії та Туреччини.

  • Вигідна ціна
Ми пропонуємо якісну рибу від безпосередніх виробників. Це гарантує Вам вигідну ціну та високу якість представленої продукції: лосося, камбали, коропа, вугра, кальмарів та інше.

  • Зручна упаковка
В METRO Ви завжди можете придбати рибу у зручному для себе форматі. Це не лише стейк чи тушка, а також зручна упаковка для оптових закупівель. 


kapr

Короп прісноводний

М'ясо коропа солодке і ніжне, але при цьому трохи кістляве. У коропі є вітаміни Е, С, РР, В1, В3, В6, В9, В12, провітамін А. Крім того короп є рекордсменом за наявності в ньому йоду. Також в коропі містяться макро- і мікроелементи, кальцій, йод, магній, калій, натрій, хлор, фосфор, залізо, сірка, мідь, цинк, марганець, фтор, хром, нікель, молібден, кобальт та інші.

pstruh

Форель

Форель, сьомга сприяє зниженню рівня холестерину в організмі людини, допомагає роботі головного мозку, зміцнює нерви і артерії, рекомендується при серцевих хворобах, особливо при ішемічній, а також при хворобі Альцгеймера. А вітамін B6, що міститься в сьомзі, вкрай необхідний для жіночого здоров'я.

sandacz-180x110

Судак

Судак - дуже смачна і корисна риба. Калорійність його нижче, ніж м'яса, тому судака рекомендують вживати тим, хто хоче схуднути, хворий або має виснажений організм.

karas-180x110

Карась

Карась містить в тілі до 60% їстівних частин, тобто навіть більше, ніж короп. Жирність карася досягає 6-7%, вміст білка - 18% живої ваги


Висока якість

  • Гарантуємо високу якість і свіжість.
У кожному ТЦ METRO працює ветеринарний лікар, який перевіряє якість і свіжість продукції, що надходить до магазину. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості.


  • Продаємо лише охолоджену рибу.
Завдяки комплексному підходу до системи постачань ми продаємо лише охолоджену рибу. В нашому спеціалізованому відділі підтримується стала температура від 0 до +4 градусів Цельсія. Ми зберігаємо рибу на льоду, який постійно замінюємо.

  • Контролюємо температурний режим від вилову до полиці.
Морська й океанічна риба потрапляє до українських магазинів METRO з рибних платформ у Європі. Лише 48 годин відділяють вилов риби та Вашу покупку.


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості.


Купити в одному з торгових центрів METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO