Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Риба

Відкрийте для себе найрізноманітніший асортимент морської та прісноводної риби в METRO. Ми ретельно контролюємо температурний режим від вилову до полиці. В МЕТРО представлені не тільки звичні українському споживачу види риби, а й екзотичні: устриці, мідії, раки, омари. Така різноманітність асортименту задовольняє потреби як ресторанного чи готельного бізнесу, так і смакові потреби найвибагливіших гурманів.Асортимент риби


  • Більше 30 видів риби

В торгових центрах METRO Ви гарантовано знайдете багатий вибір прісноводної та морської риби. Ми щотижня отримуємо прямі поставки свіжої риби з Норвегії та Туреччини.


  • Вигідна ціна
Ми пропонуємо якісну рибу від безпосередніх виробників. Це гарантує Вам вигідну ціну та високу якість представленої продукції: лосося, камбали, коропа, вугора, кальмарів та інше.

  • Зручна упаковка
В METRO Ви завжди можете придбати рибу у зручному для себе форматі. Це не лише стейк чи тушка, а також зручна упаковка для оптових закупівель. 

  • Контроль якості
Контроль якості на виробництві, спеціалізований контроль при транспортуванні і ретельна перевірка умов прийому, зберігання і реалізації товарів безпосередньо у торгових центрах METRO.


Купити в одному з торгових центрів METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO