Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Техніка та електроприлади

940x200_3

METRO Cash & Carry пропонує широкий асортимент техніки та електроприладів, необхідних у будь-якому домі або офісі. Ціни на різноманітну техніку усіх можливих брендів зроблять будь-яке Ваше придбання вигідним. На полицях METRO Ви знайдете товари таких світових брендів, як LG, Samsung, Whirlpool, Panasonic, Asus, Apple і багатьох інших. Побутова та офісна техніка, засоби зв'язку, аудіо- та відеотехніка, які представлені в нашому торговому центрі, створять робочу атмосферу в будь-якому трудовому колективі і допоможуть Вашому бізнесу продуктивно розвиватися.


Техніка та електроприладиhomatech
Як багато для людини в наш час значить техніка. Вона навколо нас, робить за нас велику кількість фізично важкої та рутинної роботи, техніка нам допомагає отримувати насолоду від життя. Ми хочемо слухати якісний звук, дивитися відео з високою роздільною здатністю, грати в захоплюючі комп’ютерні ігри.
Ми приємно здивуємо Вас багатим асортиментом техніки для дому і офісу. У нас є все, аби зробити Вас щасливими, внести яскраві моменти у Ваше життя, позбавити від одноманітної і виснажливої праці. Ми пропонуємо Вашій увазі продукцію таких брендів, як LG, Whirlpool, Indesit, Ariston, Philips, Panasonic, Asus, Toshiba, Apple, Acer, Samsung, Philips, та інших. Для зручності пошуку необхідного Вам товару вся техніка розташована згідно з наступними категоріями: велика побутова техніка, дрібна побутова техніка, аудіо- і відеотехніка, засоби зв’язку, оргтехніка, периферійні прилади: принтер, сканер, копір, факс. 
Також у нас представлена надзвичайна кількість аксесуарів й витратних матеріалів для всіх видів техніки.