Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Одяг та аксесуари

Кожна людина прагне добре виглядати. Вигідно підкреслити природну красу або, навпаки, приховати деякі недоліки легко за допомогою грамотно підібраних предметів гардероба та аксесуарів. У торгових центрах METRO Cash & Carry Ukraine Ви знайдете одяг і взуття для будь-якого сезону, будь-якого розміру та кольору для всіх і кожного.

Для Вашої зручності непродовольчі товари в ТЦ METRO об'єднані в окремі великі відділи - концептуальні «магазини в магазині». В свою чергу асортимент відділу «METRO Шафа»  було розділено на базовий та колекційний, тому зорієнтуватися у розмаїтті ексклюзивного взуття відомих брендів, унікальних для українського ринку колекціях вишуканої білизни та одягу дуже легко. Кардинально оновлене оформлення магазину «METRO Шафа» відповідає кращим міжнародним зразкам концептуальних «магазинів у магазині», створюючи затишну атмосферу для здійснення покупок._940200_Shafa

Наразі компанія продовжує розвивати формат  «Шафа by …» та розширює співпрацю з українськими виробниками одягу. Відтак в усіх ТЦ METRO представлені колекції одягу «Шафа by A.Tan», «Шафа by A.Edelvika», «Freedom by Arber» та «ШАФА by Dolcedonna».

У відділі «METRO Шафа»  кожна клієнтка знайде те що до душі. Для тих хто цінує високу моду, відомий український дизайнер А.Тан створює вже не першу колекцію одягу спеціально для «Шафи». Для тих, хто полюбляє етнічні мотиви у своєму одязі компанія «Едельвіка» представляє зручні моделі, яскраві вишивки та оригінальне оздоблення. «Dolcedonna» постачає в METRO жіночий одяг із широкою сіткою розмірів.

Для того, щоб задовольнити потреби клієнтів-чоловіків, ми розпочали співпрацю з відомим виробником чоловічого одягу «Freedom by Arber».

Бренд  ШАФА став досить успішним та просимо звернути Вашу увагу, що  інтернет-проект shafa.ua не належить METRO C&C Ukraine, але асортимент товарів від «Шафа by …» ви можете знайти безпосередньо у ТЦ METRO та у каталогах на www.promo.metro.ua


Асортимент одягу