Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Італійські сири

hero-italske-syry

Італійські сири — неодмінний елемент італійської трапези. В Італії виробляється близько 400 сортів сиру, найпопулярніші — моцарелла (mozzarella), горгонзола (gorgonzola) і пармезан (parmigiano — «парміджано»). Але крім них, існує безліч інших. Адже своїми сирами славляться багато регіонів країни. Саме твердий ароматний пармезан, тертий чи нарізаний дрібними шматочками, додає пікантність більшості італійських страв.  А власні торгові марки дозволяють центрам оптової торгівлі METRO пропонувати продукцію високої якості за доступними цінами.


mozzarella

Сир Моцарелла

Сир Моцарелла - типовий і невід'ємний продукт, що входить до складу багатьох італійських страв. Він настільки ненав'язливий і одночасно вишуканий за смаком, що став улюбленцем на столах не тільки італійців, але і у всьому світі. 

parmezan

Сир Пармезан

Сир Пармезан дуже поживний і корисний сир. Він являє собою джерело натурального білку і має у своєму складі всі незамінні амінокислоти, необхідні людині для нормальної роботи організму.

gorgonzola

Сир Горгонзола

Горгонзола - один з найбільш відомих італійських сирів, що відрізняється характерним гоструватим смаком. В своєму складі сир Горгонзола містить достатню кількість вітамінів А і РР. Як і всі молочні продукти, він багатий на кальцій і фосфор, які відповідають за стан кісток і серцево-судинної системи.Висока якість

  • Гарантуємо високу якість і свіжість
У кожному ТЦ METRO працює ветеринарний лікар, який перевіряє якість і свіжість продукції, що надходить до магазину. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості.


  • Сертифікати
Ми гарантуємо якість молочних продуктів, та будь-яких інших продуктів, котрі продаються у наших торгових центрах! 
По першому Вашому проханню ми надамо Вам всі потрібні сертифікати.

  • Контролюємо температурний режим
Ми ретельно виконуємо вимоги транспортування свіжої продукції – молочна продукція транспортується при температурі 0-6С. 


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості


Купити в одному з торгових центрів METRO

Замовити онлайн з доставкою з METRO