Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Французькі сири

hero-francouzske-syry

Серед розмаїття товарів у центрах оптової торгівлі METRO Cash & Carry не можна не звернути увагу на розкішний асортимент молочних продуктів за вигідними цінами. METRO пропонує різноманітність видів твердих та м’яких сирів. Саме в METRO Ви знайдете вишукані тверді сири для фірмових страв Вашого ресторану. А для Вашого паба ми відібрали спеціальні солоні сири. З сирами з METRO піца у Вашій піцерії буде найсмачнішою. 


Інтернет-магазин

Замовити


brie

Сир Брі

М'який сир з білою цвіллю з пастеризованого коров'ячого молока. Як і будь-які інші сири, сир Брі багатий кальцієм і фосфором, причому завдяки наявності цвілі в сирі, ці корисні речовини краще засвоюються. Також в сирі досить багато протеїну і амінокислот, необхідних для зміцнення і формування м'язів.

raclette

Сир Раклет

Дуже ароматний і смачний сир Раклет відноситься до твердих жовтих сортів сиру. Він виготовляється у Швейцарії, де і почалося його виробництво багато століть тому. Сир Раклет містить масу цінних вітамінів групи В, а також має в своєму складі фосфор, кальцій, калій, магній, хром, цинк, та інші елементи.

roquefort

Сир Рокфор

Сир Рокфор являє собою французький блакитний сир, який виготовляють з молока овець, який заселяють грибком. Рокфор справді дуже смачний сир. Він схожий за смаком на лісові горіхи з додаванням різних запахів - овечого молока, вапнякових гротів, дубових полиць.

reblochon

Сир Реблошон

Сир Реблошон або Reblochon - сорт м'якого сиру з «промитої скоринкою». Виготовляється він з коров'ячого молока вищої якості. У своєму складі сир Реблошон містить велику кількість вітамінів (А, групи В, РР, Е) і мікроелементи калій, кальцій, цинк, мідь, натуральні жири, що дуже добре впливають на здоров'є і імунітет людини.


Висока якість

  • Гарантуємо високу якість і свіжість
У кожному ТЦ METRO працює ветеринарний лікар, який перевіряє якість і свіжість продукції, що надходить до магазину. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо товари, які відповідають міжнародним і національним стандартам якості.


  • Сертифікати
Ми гарантуємо якість молочних продуктів, та будь-яких інших продуктів, котрі продаються у наших торгових центрах! 
По першому Вашому проханню ми надамо Вам всі потрібні сертифікати.

  • Контролюємо температурний режим
Ми ретельно виконуємо вимоги транспортування свіжої продукції – молочна продукція транспортується при температурі 0-6С. 


  • Спираємося на міжнародні стандарти якості


Купити в одному з торгових центрів METRO

Замовити онлайн з доставкою від METRO