Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

«Косметика» — один із відділів торгового центру METRO, який пропонує Вашій увазі великий асортимент засобів для догляду за шкірою, декоративної та ароматичної косметики для всієї родини.


У нас є все для щоденного ранкового, вечірнього догляду (різноманітні креми, зволожуючі та живильні засоби) і процедурного догляду за шкірою (маски, скраби, пілінги). В METRO є широкий вибір косметики для волосся: як лікувальної, так і декоративної. Фарба, лак, засоби для укладки — все це представлено в широкому асортименті.

Тут Ви знайдете таку декоративну косметику, як помади, туші для вій, тональні креми, пудри, тіні, лаки для нігтів. Доповнюють асортимент косметики METRO парфумерні вироби (лосьйони, парфумована вода, одеколон). Ця група товарів ззовні і внутрішньо повністю відповідає останнім естетичним тенденціям. 

Також варто виділити наявність спеціалізованої косметики для дітей (дитячі олія та молочко, присипки, креми під підгузки). Тільки найякісніші товари для найделікатнішої категорії споживачів. 


180x110_0013

Засоби для догляду за шкірою

180x110_0019

Засоби по догляду за волоссям