Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

HACCP

METRO_Instore_HACCP_940x200
Компанія "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" в роботі з продуктами харчування дотримується системи «Аналіз ризиків і критичні точки контролю» (HACCP - Hazard Analysis and Critical Control Points). Ця система застосовується в усіх розвинених країнах та є надійним захистом споживача.

Система «Аналіз ризиків і критичні точки контролю» допомагає забезпечувати контроль всюди, де можуть виникнути небезпечні чинники: на всіх етапах виробництва продуктів харчування, їх доставки, зберігання й реалізації.

Критична контрольна точка (ККТ) - етап, на якому можуть бути застосовані заходи контролю і який є істотно важливим для попередження або усунення небезпечного фактора, що загрожує безпеці харчових продуктів.

 
Завдяки системі управління безпекою харчових продуктів, особливу увагу звертають на критичні точки контролю, в яких ризики, пов'язані зі споживанням продуктів харчування, можуть бути попереджені або знижені до допустимого рівня в результаті цілеспрямованих заходів контролю. Працюючи за даною системою, METRO не тільки досліджує і контролює товари власних торгових марок, але й застосовує ці ж вимоги до всіх постачальників.
 

METRO дотримується методів, прийнятих цією міжнародною системою, які включають:

  • Аналіз ризиків і небезпек
  • Виявлення потенційних дефектів продукції безпосередньо на виробництві
  • Попереджуючий контроль
  • Відповідальність і звітність

Працюючи за цією системою, компанія METRO Cash & Carry гарантує Вам найвищу якість пропонованої продукції.