Стати новим клієном

Замовити картку онлайн!

КУПУЙТЕ ОНЛАЙН РАЗОМ З МETRO.ZAKAZ.UA

КУПУЙТЕ ОНЛАЙН РАЗОМ З МETRO.ZAKAZ.UA  

18 квітня 2016р., Київ – Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» спільно з партнером, інтернет-платформою Zakaz.ua, розширює можливості для здійснення покупок онлайн. Тепер кожен клієнт торговельних центрів МЕТRО в Києві, Дніпропетровську та Харкові може зробити замовлення на сайті METRO.zakaz.ua, та отримати зручну та швидку доставку.Ви сплачуєте за фіскальним чеком супермаркету

Співпраця між «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» та Zakaz.ua триває з 2013 року. В листопаді 2015 року компанія Zakaz.ua розширила свою діяльність, відкривши представництво у Дніпропетровську, а у лютому 2016 року – у Харкові.

Компанії мають спільні цінності, які, перш за все, спрямовані на забезпечення найкомфортніших умов для здійснення покупок.

Замовляючи товари з METRO через Zakaz.ua, покупець може бути впевнений, що замовлення буде опрацьоване та виконане швидко і професійно.

Суми мінімального замовлення не існує. Вартість доставки товарів становить від 39 гривень, залежно від адреси доставки. Для обробки замовлення працівникам Zakaz.ua необхідно 4 години, а доставка продуктів клієнтові здійснюється протягом максимум двох годин. При оформленні замовлення до 15:00, клієнт отримує його у той же день. Ціни на сайті завжди такі ж, як і на полицях торговельних центрів МЕТRО.

Всі знижки та акції, що діють у торговельних центрах, актуальні і для інтернет-магазину. Крім того, METRO.zakaz.ua пропонує своїм клієнтам знижку на честь їхнього дня народження і постійно діючі акції «Запроси друга» та «Разом дешевше», які дають знижки до 39 грн. на вартість доставки.

Спочатку із замовленням працюють професійні пакувальники, які перед початком роботи в Zakaz.ua проходять спеціальне навчання з відбору якісних товарів. На касовій зоні із замовленням працюють спеціалісти, які за стандартизованими правилами упаковують товари в ящики Zakaz.ua. Вартість замовлення фіксується у спеціальній програмі, після чого замовлення передається кур’єрові, та через систему крос-доків (процес прийому та відвантаження товарів через склад напряму, без розміщення в зоні довготривалого зберігання) потрапляє до клієнта. При отриманні замовлення клієнт завжди може відмовитись від будь-якого доставленого товару, відповідно до Закону України про права споживачів.

Послуги METRO.zakaz.ua можуть бути корисні, щоб зекономити час, зробити об’ємне замовлення, уникнути відвідування магазину в негоду тощо. Спробуйте!

Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» була заснована у 2003 році. Компанія представлена 26 торговельними центрами: 23 торговельними центрами «METRO» у найбільших містах України – Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Львові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та Миколаєві, та трьома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Кіровограді, Тернополі та Луцьку. На сьогоднішній день компанія об’єднує близько 3500 співробітників.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Обсяг інвестицій компанії за період з 2003 по 2016 рік перевищує 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії у 2014/2015 фінансовому році склав більше 425 млн. євро (вересень 2014 – жовтень 2015р.).

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торговельних компаній. У фінансовому році 2014/15 обсяг продажів компанії становив 59 мільярдів євро. Компанія представлена у більш ніж 2 000 міст у 29 країнах світу, та об’єднує більш ніж 220 000 співробітників.

Досягнення METRO GROUP базуються на незалежній діяльності сильних брендів: METRO/MAKRO Cash and Carry, міжнародного лідера у оптовій торгівлі у форматі самообслуговування; Media Markt та Saturn, лідерів ринку роздрібних продажів побутової електроніки у Європі; та гіпермаркетів Real.

www.metrogroup.de