Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Семінар від METRO для потенційних експортерів в країни ЄС

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» провела семінар для потенційних експортерів в країни ЄС

23 травня 2017 року у приміщенні готелю «Інтерконтиненталь» в Києві відбувся спеціалізований семінар для українських постачальників та виробників  щодо можливості експорту продукції українського виробництва до країн ЄС. Організатором заходу виступила компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», представники якої поділилися досвідом щодо можливостей налагодження експорту продукції та товарів українського виробництва на європейський ринок зі своїми постачальниками.

Під час заходу кожен з понад 70 учасників мав можливість отримати професійну консультацію щодо вимог ЄС до продажу харчових продуктів, систем управління якістю та харчової безпеки, а також отримати можливість поспілкуватися безпосередньо з представниками компанії METRO GROUP, які відповідають за міжнародні закупівлі. Окрім того, своїм баченням щодо розвитку експортної політики  України та державної підтримки експортерів поділилися представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, які окреслили поточний стан експортного потенціалу країни, структуру експорту та перспективи його розвитку. Партнери з Міністерства аграрної політики та продовольства зосередили увагу на експортних можливостях сільськогосподарської продукції для українських виробників, а експерти Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів разом з представниками профільного проекту, що спонсорується Європейським Союзом, розповіли по критерії якості та безпечності харчових продуктів, які планується експортувати. Серед виступаючих були представники Deloitte Україна та європейського банку реконструкції і розвитку. Почесним гостем заходу став Макс Нефьодов –  заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України, який розповів про можливості участі у державних закупівлях в інших країнах світу для українських виробників.

Під час заходу кожен учасник отримав можливість напряму поспілкуватись зі спікерами, поставити важливі для бізнесу запитання й обговорити перспективи подальшої співпраці.

 «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», частина глобального німецького рітейлера METRO GROUP, вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry  у Києві, Одесі, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та двома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Тернополі та Луцьку. За понад 13 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2015/2016 фінансовий рік (жовтень 2015 р. – вересень 2016 р.) склав 420 млн. євро.

IMG_0346
IMG_0073
IMG_0006
IMG_0614
IMG_0202
IMG_0827