Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Ламаємо ціни на каву!

940x200_ukr

З 15 лютого 2017 року METRO представляє оновлений асортимент кави та пропонує кращі ціни на ці товари. Відтепер на полицях METRO можна знайти більш привабливий асортимент кави для задоволення усіх потреб клієнтів з різними смаками та вимогами.

Спеціалісти із закупівель «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» доклали максимум зусиль, щоб обрати найкраще серед продукції різних виробників зі схожими характеристиками і, водночас, запропонувати цікаві  види кави  та упаковку, не представлені в інших торговельних мережах.

Компанія вирішила зосередитись на середньому ціновому сегменті зернової та меленої кави, який матиме максимально привабливі ціни для наших клієнтів.

Зокрема, в усіх наших магазинах діятимуть кращі ціни на наступні вироби на постійній основі:

  • Новинка Ексклюзивно в МЕТРО! Кава мелена і в зернах «Dallmayr» за ціною від 79,90 грн. з ПДВ;
  • Новинка Ексклюзивно в МЕТРО! Кава мелена Еспресо та Львівська «Кава зі Львова», 2x240 г, за ціною від 79,90 грн. з ПДВ;
  • Новинка Ексклюзивно в МЕТРО! Кава розчинна «Nescafe Classic», 2x100 г, за ціною 109,90 грн. з ПДВ;
  • Новинка Ексклюзивно в МЕТРО! Кава 3 в 1 «Maccoffee» 110 пак., за ціною 219,90 грн. з ПДВ;
  • Кава «Rioba Mocha», 250 г, за ціною 69,90 грн. з ПДВ.

У найближчому майбутньому компанія застосує аналогічний підхід до оновлення асортименту та перегляду цін і у інших категоріях товарів.

Нагадуємо, що раніше ми оновили асортимент та ціни у категоріях макаронних виробів, м’яса та паперової продукції, олії та оцту, чаю, шоколаду, а також у категорії ковбасні та м’ясні вироби.

METRO ламає ціни! Приходьте та переконайтесь!