Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися
METRO_BP_Beverages_WEB_940x200_UKR

З 24 травня 2017 року METRO представляє оновлений асортимент соків, води і лимонадів. Відтепер на полицях METRO можна знайти більш привабливий асортимент соків, води та лимонадів від найвідоміших постачальників.

Спеціалісти із закупівель «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» доклали максимум зусиль, щоб обрати найкраще серед продукції різних виробників зі схожими характеристиками і, водночас, запропонувати різновиди не представлені в інших торговельних мережах.

Компанія вирішила зосередитись на наданні конкурентних цін на продукти, що є актуальними для літнього сезону – воду та лимонади. Зокрема, в усіх наших магазинах діятимуть кращі ціни на наступні товари на постійній основі:

        - вода питна негазована «ARO», 6 л - 13,90 грн. з ПДВ ( 2,32 грн. з ПДВ за 1 л );

        - вода негазована «Evian», 6 шт.*0,33 л - 99,90 грн. з ПДВ ( 16,65 грн. з ПДВ за 1 шт. );

        - напій безалкогольний сильногазований «Натахтарі» скляна пляшка, 0,5 л в асортименті - 19,90 грн. з ПДВ;

        - напій безалкогольний сильногазований «Натахтарі» пластикова пляшка, 1 л в асортименті - 25,90 грн. з ПДВ;

        - напій енергетичний «Hell», 0,25 л в асортименті – 9,90 грн. з ПДВ (7,90 грн. з ПДВ при купівлі від 24 шт.).

У найближчому майбутньому компанія застосує аналогічний підхід до оновлення асортименту та перегляду цін і в інших категоріях товарів.

Нагадуємо, що раніше ми оновили асортимент та ціни у категоріях молочних продуктів, макаронних виробів, м’яса та паперової продукції, олії та оцту, чаю, шоколаду, ковбасних та м’ясних виробів, кави, засобів для прання, а також молочних продуктів.

METRO ламає ціни!

hell
231886
123
aro