Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

10 причин стати клієнтом

Пропонуємо Вашій увазі 10 основних причин, з яких варто стати клієнтом METRO Cash & Carry.

  1. Асортимент. METRO — це широкий асортимент високоякісних продовольчих і непродовольчих товарів, який налічує понад 25 000 артикулів.
  2. Актуальність. METRO — це тільки свіжа, щодня забезпечена та найбільш затребувана продукція провідних світових та українських виробників.
  3. Надійність. METRO — це сучасна система управління поставками, яка гарантує наявність потрібних Вам товарів.
  4. Якість. METRO — це постійний контроль якості, який забезпечують незалежні та наші власні висококваліфіковані інспектори та ветеринари.
  5. Економія. METRO — це економія Ваших грошей за рахунок великих обсягів закупівель, успішної роботи в галузі логістики, глибокого аналізу оптового ринку збуту і уважного вивчення побажань наших клієнтів.
  6. Банківські послуги. METRO — це можливість на місці оформити кредит, скористатися банкоматом, поміняти іноземну валюту і сплатити покупки за допомогою банківських карт.
  7. Економіка. METRO — це прозорість економіки торговельного центру, підтверджена повним комплектом документів при оформленні покупки, а також гарантіями, ліцензіями і сертифікатами якості на товар.
  8. Професійність. METRO — це професійні співробітники, які зроблять Ваші покупки швидкими і комфортними, а також оформлять попереднє замовлення і забезпечать доставку.
  9. Зручність. METRO — це паркувальна зона, розташована на території торговельного центру для забезпечення Вашого візиту зручністю і спокоєм.
  10. Інформація. METRO — це інформаційний каталог «METRO-пошта», який виходить двічі на місяць, покликаний нести гарячу інформацію про товари зі знижками нашим клієнтам для економії коштів і часу.

Стати клієнтом