Купуйте більше, щоб платити менше  

Мережа МЕТRО вже довгий час доводить своїм покупцям, що ОПТ – це просто, зручно й вигідно і доступно не лише для власників бізнесу. Опт у МЕТRО навіть ближче, ніж ви могли подумати, тому що для деяких найменувань отримати оптову ціну можна купуючи навіть від 2х одиниць. Ви самі керуєте своєю вигодою, просто додаючи товар у візок.  

Загалом є три рівні цінників, які передбачають зменшення ціни залежно від обсягу купівлі:

  • Однорівневий цінник передбачає лише одну ціну й діє за умови придбання 1-ї одиниці товару, не змінюється залежно від кількості придбаного товару.
  • Дворівневий цінник відкриває наступний рівень ціни – «дрібний опт», і надає знижку при купівлі 2-х або більше одиниць товару.
  • Трирівневий цінник включає дві попередні ціни й відкриває «крупний опт» – збільшена знижка від більшої кількості одиниць товару (якщо порівнювати з дрібним оптом).        

Уважно перевіряйте необхідний обсяг товару, щоб придбати його за зниженою ціною.  Якщо у вас немає картки клієнта, ви можете легко отримати її онлайн за 2 хвилини за посиланням

Пропозиції діють в усіх ТЦ МЕТRО на території України, крім зони проведення операції Об’єднаних сил і тимчасово окупованих територій, за умови наявності товару в торговельних центрах.