Vinhas De Murça - традиції португальського виноробства в регіоні Douro

Vinhas De Murça - традиції португальського виноробства в регіоні Douro

Час читання -2хв.
Casa Santos Lima була створена великим виробником та експортером португальських вин Хоакімом Сантос Лімою, на межі 19 століття. У 1990 році онука засновника Марія Жоао Сантос Ліма та його правнук Хосе Луїс Сантос Ліма Олівейра да Сілва відновили роботу Каса Сантос Ліма, пересадивши більшість лоз, покращивши сільськогосподарську техніку та обладнання та модернізувавши всю виробничу структуру.

Більшість загальної площі маєтку вкрита виноградниками, з яких 60% складають білі сорти і 40% –червоні. Виноградні лози вирощують на терасах, висаджуючи на виступах у скелястому ґрунті. Вік у лози у середньому 65 років, але багатьом з них більше 100 років.

 

Виноробня Quinta de Porrais

У 2011 році Каса Сантос Ліма почала забезпечувати 100% всього виробництва вин та керівництва компанії у регіоні Дору. Цей міцний зв'язок з Доуро дозволив реалізувати у виноробні Quinta de Porrais (Кінта де Порреа), що належить компанії Casa Santos Lima, комплекс розширених заходів, які оновили та модернізували процеси, покращили умови роботи працівників та впровадили нововведення, пов'язані з питанням сталого розвитку.

З 2011 року Кінта де Порреа виграв більше 200 медалей та нагород у найважливіших національних та міжнародних винних конкурсах.

 

Vinhas De Murça

Бренд Vinhas De Murça був створений під натхненням вигляду традиційного човна "Рабело" (Rabelo). Рабело – човен, який перевозив вино з долини Дору в місто Порту для зберігання та витримки. Саме він зображений на етикетці вина. Назва Мурса – найпрестижніший район виноградників у Дору, тому бренд Vinhas de Murça посилається на високу якість вина в цій історичній місцевості.

Vinhas de Murça Douro red

Вино червоне сухе

Артикул: 124895

 

Країна: Португалія

Регіон: Доуро (Douro), виноробня Quinta de Porrais

Виробник: Casa Santos Lima

Сорти: Торіга Франка, Торіга Насіонал, Тінта Баррока, Сузао

Смакує з: м'ясо, сир

Опис вина: колір темно-рубіновий. В ароматі інтенсивні ноти червоних фруктів, фіалки та спецій. У смаку стиглі червоні фрукти, вишневе варення, прянощі та спеції. Смак повнотілий, зі стиглими танінами та довгим посмаком.

 

 

Vinhas de Murça Douro white

Вино біле сухе

Артикул: 124899

 

Країна: Португалія

Регіон: Доуро (Douro), виноробня Quinta de Porrais

Виробник: Casa Santos Lima

Сорти: Кодега ду Ларінью, Рабігату, Віозінью, Верделью

Смакує з: птиця, морепродукти, риба, сир

Опис вина: колір світло-солом’яний, аромат квітковий з нотами цитрусових та тропічних фруктів. Смак насичений, збалансований, з приємною ніжною кислотністю, мінеральністю, нотами тропічних фруктів, цитрусових, білих яблук та квітучої акації.

 

Vinhas de Murça Douro rose

Вино рожеве сухе

Артикул: 124900

 

Країна: Португалія

Регіон: Доуро (Douro), виноробня Quinta de Porrais

Виробник: Casa Santos Lima

Сорти: Торіга Франка, Торіга Насіонал, Тінта Роріш

Смакує з: риба, морепродукти, фрукти

Опис вина: колір світло-лососевий. Аромат інтенсивний, складний, з нотами червоних фруктів та ягід. Смак гармонійний, насичений, з фруктовими нотами та освіжаючою кислотністю.