Чому на Сході їдять паличками? Історія приладів
Чому на Сході їдять паличками? Історія приладів
Час читання -4хв.
Дерев’яні бамбукові або пластикові палички — невід’ємна частина східної культури. Там вони мають свій сакральний зміст, а також, як кажуть медики, зберігають зуби здоровими.
Традиційними столовими приборами у більшості народів Азії слугують дерев’яні палички. І хоча рис було б набагато зручніше їсти ложками, ця традиція зберігається вже не одне тисячоліття. Виявляється, в цьому є свій сакральний зміст. Звідки пішла така особливість прийому їжі та чому азіати не їдять ложками, знають історики.

Чому в Китаї їдять паличками?

Палички як варіант столового прибору набув особливої популярності в країнах Азії в XIX столітті. Срібними приборами користувався сам імператор Китаю. Але палички — це не новітній винахід. Як стверджують історики, ними на цих територіях користувалися ще у XII столітті до н. е.

Про виникнення паличок існує своя легенда. Мудреці розповідають, що національний герой Китаю Юй хотів дістати з киплячого котла шматочок їжі, аби перевірити готовність страви. Та оскільки столових приборів на той час ще не було, він, недовго думаючи, взяв дві бамбукові палички. За його прикладом пішли й інші.

Перші палички у такому вигляді, як ми їх знаємо, за версією істориків з’явилися 3 тисячі років тому під час правління династії Шен. Вони називаються куйацзи, тобто подовжувачі пальців. Певний час прибори дійсно були дуже довгими — до 38 см. Та пізніше їх довжина стала більш зручною — до25 см. Ними заведено їсти лапшу, рис, суші і навіть суп. Спочатку дістають усі інгредієнти, а потім випивають бульйон.

Чому азіати їдять паличками?

Традиція діставати їжу паличками зародилася в Китаї. З Китаю ця традиція перекочувала в ближні країні: Японію, В’єтнам, Корею. За однією з версій палички стали використовувати як заміну виделки і ножа через вчення Конфуція. Згідно з китайською філософією ніж і виделка є символами насилля та війни, тож не мають бути поряд з їжею. Цікаво, що перші японські палички були схожі на дерев’яні щіпці.

Є у використанні паличок і більш практична версія. Китайці з давніх часів ставилися з особливим трепетом до процесу вживання їжі. Обід для жителів Піднебесної — справжній ритуал. Вони їдять повільно, насолоджуючись кожним шматком. Куйацзи — набагато більше, ніж просто столовий прибор. Місцеві жителі запевняють, що це деякий символ поважного ставлення до природи.

Паличками багато їжі не набереш за раз, тож це ще й корисно для травлення. Також вміле орудування тонкими приборами задіює багато життєво важливих точок на руках, поліпшує моторику і координацію. Їсти дерев’яними або пластиковими предметами дітей привчають змалечку.

Кожна з країн по своєму ставиться до виду й матеріалу виготовлення паличок. Перші палички виготовлялись з різних матеріалів. Археологи знаходять прибори з бронзи, срібла, слонової кістки. Сьогодні традиційно їх вирізають з бамбука, берези, або роблять з харчового пластику. В Кореї поширені металеві палички.

Чому суші їдять паличками: різновиди

Палички ідеально підходять для китайської кухні: ними зручно брати роли і суші, їсти лапшу чи повільно, насолоджуючись трапезою, підхоплювати рис. І хоча це незручно для тих, хто звик їсти ножем і виделкою, всі хоч раз спробували піднести суші до роту паличками. Якщо спробувати виделкою, то порушується цілісність і форма суші, їх складно діставати з соєвого соусу: рис розсипається.

Сучасні прибори виготовляються не лише з бамбука, а й з пластику. І відрізняються за видами залежно від країни:

  • китайські — мають круглий звужений низ і квадратний верх. Довжина — 25 см;
  • японські хасі — також мають квадратний верх і звужений гострий кінець. Вони більш зручні для поїдання риби. Довжина — 20–23 см;
  • корейські чоккарак — пласкі, зі звуженим кінцем і прямокутним зрізаним верхом. Їх часто розмальовують до половини різними візерунками. Виготовляються з металу;
  • в’єтнамські дуа — мають пласкі кінці і закруглений верх. Довжина — 25–27 см, часто покриваються лаком.

 

Кожна азіатська родина має свої реліквії у вигляді сувенірних паличок. Вони красиво оздоблюються, прикрашаються і зберігаються. З давніх часів пару приборів завжди дарують на весілля молодятам, як символ родинного достатку. До речі, китайське побажання «смачного» звучить як «їж повільно». Саме так, як і потрібно паличками.